Naujienos

Sveikiname

TKUD_sveikinimas

Dėmesio!

  

Nuo liepos 28 d. priimame terminuotus indėlius litais geromis sąlygomis:

12-17 mėnesių 1,5 proc.

18-23 mėnesių 1,6 proc

24 mėn.ir daugiau 1,7 proc.

Primename – artėja euro įvedimo data. Litai, esantys Jūsų sąskaitose unijoje, euro įvedimo dieną bus automatiškai perskaičiuoti į eurus, todėl Jums nereikės rūpintis ir stovėti eilėse keičiant grynuosius pinigus.

Kredito unija “Prienų taupa” skelbia akciją

Iki vasaros pabaigos padėjusiems terminuotą indėlį, jo palūkanas išmokėsime iš karto.

Primename – artėja euro įvedimo data. Litai, esantys Jūsų sąskaitose unijoje, euro įvedimo dieną bus automatiškai perskaičiuoti į eurus, todėl Jums nereikės rūpintis ir stovėti eilėse keičiant grynuosius pinigus.

Dėmesio

Kiekvienam naujam Kredito unijos “Prienų taupa” nariui bus įteikiama TOPO centro kliento kortelė. Su šia kortele šiame prekybos centre Jums bus suteiktos geriausios nuolaidos ir akcijos.

Dėmesio!

  

Esame to paties krašto gyventojai, todėl suprantame Jūsų poreikius ir galime atrasti geriausius sprendimus, todėl visus ūkininkus, kurie nori gaunamas išmokas už deklaracijas gauti mūsų kredito unijoje, kviečiame įstoti į mūsų Kredito uniją be stojamojo mokesčio.

Kredito unija „Prienų taupa“ pradėjo teikti e. indėlių paslaugas internetu

Kredito unija „Prienų taupa“ plečia internetinės bankininkystės paslaugų spektrą – nuo šiol kredito unijoje galima sudaryti e. indėlio sutartis ir internetu. Nauja paslauga prieinama tik Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) sistemai priklausančiose kredito unijose. Paslauga jau įdiegta 26 kredito unijose, likusiose 36 unijose e. indėlių paslauga bus pradėta teikti vasaros pabaigoje.

Atsižvelgiant į didėjantį šių e. paslaugų populiarumą, unijos internetu pradeda siūlyti ir indėlius. Tai ne tik patogesnis, bet ir saugesnis lėšų taupymo būdas – norintiems sudaryti indėlio sutartį nebereiks nešiotis grynųjų pinigų į klientų aptarnavimo skyrius. Elektroninių indėlių, kaip ir įprastinių indėlių, palūkanos nustatomos kiekvienoje kredito unijoje individualiai

Šių metų pradžioje LCKU administruojama internetinės bankininkystės sistema „i-Unija“ naudojosi 36,7 tūkst. kredito unijų narių ir klientų – 19 proc. daugiau nei prieš metus (30,8 tūkst.). Didžiausią dalį „i-Unijos“ sistemos vartotojų sudarė fiziniai asmenys, kurių skaičius per 2013 metus išaugo 18 proc. iki 33 tūkst. (pernai tuo pačiu laikotarpiu – 28 tūkstančiai).

Kredito unija „Prienų taupa“ priklauso LCKU sistemai ir Asociacijai Lietuvos kredito unijos. Kredito unija teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip el. bankininkystė „i-Unija“, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Kredito unijos veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

Daugiau informacijos apie e. indelius: http://lku.lt/terminuotasis-e-indelis/

KREDITO UNIJA “Prienų taupa”

 

Esame to paties krašto gyventojai, todėl suprantame Jūsų poreikius ir galime atrasti geriausius sprendimus. Suvokiame, kaip Jums svarbu kuo greičiau sulaukti atsakymą dėl žemės ūkio paskolos, todėl mes jį pateikiame vos per 10 dienų arba net greičiau nuo dokumentų pateikimo dienos.

Kuo kredito gali būti naudinga Jums?

Visas kredito unijos uždirbtas pelnas lieka mūsų bendruomenėje. Tokiu būdu kredito unija ne tik gali pasiūlyti mažesnius finansinių paslaugų įkainius, bet ir prisidėti prie mūsų gimto krašto vystymo ir plėtros.

Šiuo metu mūsų kredito unijoje nariams taikomi itin patrauklūs su paskolos išdavimu susiję įkainiai:

ĮKAINIS

REIKŠMĖ

Paskolos administravimo mokestis

1 proc.nuo paskolos sumos

Išankstinio paskolos gražinimo mokestis

0 Lt

Taikomi delspinigiai

0,05 proc

 

Kiekvienu atveju su paskolos gavėju ieškome geriausio abiems pusėms sprendimo

 

Jei Jums iškilo finansavimo poreikis, – nušalo žiemkenčiai, reikia apyvartinių lėšų veiklai, planuojate plėtrą ar ketinate įsigyti žemės, – kviečiame atvykti pasitarti dėl finansavimo su mumis!

KREDITO UNIJOS „PRIENŲ TAUPA“ ASMENYS KONTAKTAMS IR KONSULTACIJOMS:

Liudmila Tamošiūnienė
Tel. nr. +370 685 01238

Rimantas Slavinskas

Tel.nr +370 686 00456

El. paštas: kupt@lku.lt

 

Su kredito unijos „Prienų taupa“ veikla susipažino ukrainiečiai

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPraėjusią savaitę Lietuvoje viešėjo Ukrainos kredito ir finansų įstaigų atstovai. Svečiai iš Ukrainos Prezidentūros, Centrinio banko, Bankų ir kredito unijų priežiūros departamento domėjosi Lietuvos finansų įstaigomis ir rinka bei sėmėsi patirties. Jie, lydimi Lietuvos centrinės kredito unijos (LCKU) ir Asociacijos Lietuvos kredito unija (ALKU) atstovų bei LCKU valdybos narių, lankėsi Lietuvos Respublikos Seime, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos padalinyje, valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“, uždarojoje akcinėje bendrovėje „Investicijų ir verslo garantijos“ bei bendrovėje „Lietuvos žemės ūkio garantinis fondas“ ir kredito unijoje „Prienų taupa“.
Prienuose svečius pasitiko administracijos vadovo pavaduotojas Rimantas Slavinskas. Jis trumpai pristatė nuo 1999 metų veikiančios Prienų kredito unijos veiklą, pasidžiaugė, kad per šį laikotarpį įstatinis kapitalas nuo 15 tūkst. litų išaugo iki 2 mln. litų.
Apie Lietuvos centrinės kredito unijos veiklą, tinklą, struktūrą, paslaugas svečiams pasakojo Lietuvos centrinės kredito unijos administracijos vadovas Fortunatas Dirginčius.
Asociacijos Lietuvos kredito unija valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus pasidžiaugė, kad kredito unija „Prienų taupa“ – viena iš geriausiai dirbančių. Jo teigimu, nedideliuose miesteliuose, kaimuose veikiančios kredito unijos labiausiai atspindi kredito unijų judėjimą, nes remiasi bendruomenine veikla, žmonės pažįsta vieni kitus, todėl, išduodant paskolą, žinoma, – kuo galima pasitikėti, kuo – ne.
Pirmosios kredito unijos ir steigėsi kaimiškuose rajonuose, nes besikuriantys ūkininkai bankuose negalėjo gauti paskolų. Tuomet, 1994 -1995 m., žemdirbių iniciatyva pradėjo kurtis kredito unijos ir kredito kooperatyvai, kai patys žemdirbiai tapo valdybų ir paskolų komitetų nariais. Vėliau kredito unijos įsisteigė ir miestuose, apjungdamos tam tikrų bendruomenių narius.
Šiuo metu kredito unijose aptarnaujami visi gyventojai, kurie yra kredito unijos nariai. Tapti kredito unijos nariu, kartu ir savininku, yra paprasta, tereikia įsigyti bent vieną 100 litų vertės pajų.
Didžioji dalis (63 iš 74) per 130 tūkst. klientų vienijančių Lietuvos kredito unijų yra Lietuvos centrinės kredito unijos ir Asociacijos Lietuvos kredito unija narės. Ši narystė garantuoja kredito unijos veiklos stabilumą, platesnį teikiamų paslaugų spektrą, profesionalų finansinių paslaugų teikimą.
Pasak R.Stonkaus, Lietuvos kredito unijos bendradarbiauja su 30 pasaulio šalių ir nuolat keičiasi delegacijomis. Ukraina – viena iš tų šalių. Ukrainiečiai atvažiavo į Lietuvą pasimokyti, nes prieš trejus metus Lietuvos kredito unijų judėjimas buvo pripažintas geriausiai besivystančiu ir daugiausia pasiekusiu iš visų possovietinių šalių. Lietuvos kredito unijose galima ne tik atsidaryti banko sąskaitą, pasidėti terminuotą indėlį, kaupti indėlius taupomosiose sąskaitose ar gauti paskolą, bet ir įsigyti tarptautines mokėjimo korteles, naudotis internetine bankininkyste, atlikti paprastus ir skubius piniginius pavedimus, sumokėti įmokas, mokesčius už komunalines paslaugas. O svarbiausia – indėliai yra apdrausti tokiomis pačiomis sumomis, kaip ir bankuose. Lojalumas savo nariams lemia, kad indėlių palūkanos yra truputį didesnės, nei bankuose, o paskolų – šiek tiek mažesnės. Tai ypač patrauklu viską skaičiuojantiems jauniems žmonėms.
Kredito unijos „Prienų taupa“ valdybos pirmininkė Violeta Kirlienė pasidžiaugė, kad Prienuose yra daugiau nei 3 tūkst. narių, ir pagal šį skaičių ji užima 11- tą vietą tarp 63 kredito unijų Lietuvoje, ir narių skaičius nuolat didėja. Gyventojų patogumui veikia keturios nutolusios kasos – Jiezne, Stakliškėse, Balbieriškyje ir Veiveriuose, kurios suteikia tokias pat paslaugas, kaip ir Prienuose.
- Norint tapti kredito unijos nariu reikia gyventi, dirbti, mokytis Prienų rajone arba besiribojančiose savivaldybėse. Kredito unijos nariai komunalinius mokesčius internetu ir kasose sumoka nemokamai, indėlius iki 2 tūkst. litų visuose bankomatuose ir „Perlo“ terminaluose taip pat gali išsiimti nemokamai, – kredito unijos privalumus vardijo V.Kirlienė. – Ypač palankiomis sąlygomis suteikiamos vartojimo, būsto, žemės ūkio ir kitos paskolos.